Arval Store w Warszawie już działa

Arval Service Lease Polska z Grupy BNP Paribas uruchomił w sercu warszawskiego Mokotowa swój Arval Store. To znacznie więcej niż stacjonarny salon, gdzie klienci mogą wejść wprost z ulicy i zadecydować o wynajmie aut dostępnych od ręki. Obecni na miejscu konsultanci pomogą dobrać klientom optymalny środek transportu, niekoniecznie samochód.

Arval Store to dla nas znacznie więcej niż salon stacjonarny. Zależało nam na tym, aby stworzyć komfortowe miejsce z kompleksową i fachową obsługą w zakresie oferowania szeroko rozumianej zrównoważonej mobilności przyszłości jak i możliwość wygodnego odbierania zamówionych przez klientów aut. Klienci mogą do nas przyjść, obejrzeć i przetestować dostępne od ręki auta lub jednoślady i załatwić na miejscu wszystkie formalności – mówi Robert Antczak, dyrektor generalny Arval Service Lease Polska.

W Arval Store oferowana jest szeroka gama różnych typów pojazdów wielu marek. Arval Store, zlokalizowany przy al. Wilanowskiej 372 (tuż obok galerii handlowej Westfield Mokotów), to drugie tego typu miejsce w Europie (pierwszy Arval Store powstał we Włoszech). Obecnie znajduje się w nim ponad 600 nowych samochodów dostępnych od ręki, w tym modele elektryczne, hybrydowe oraz konwencjonalne – spalinowe, w tym także pojazdy azjatyckich marek: Skywell, Maxus, Seres czy SsangYong.

Oprócz samochodów klienci mogą korzystać z oferty Arval Mobility Hub, czyli punktu który pozwala na wynajem aut w car sharingu, jak i elektrycznego jednośladu – roweru lub skutera. W Arval Store oferowane są samochody na wynajem, także w formule Arval Adaptiv, czyli na abonament.

(JS) Źródło: Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *