Anna Burakowska nową dyrektor Continental Opony Polska

Od 1 grudnia Anna Burakowska objęła funkcję dyrektor generalnej Continental Opony Polska. Na tym stanowisku zastąpiła Constantina Batscha, który od czerwca tego roku łączył obowiązki dyrektora sprzedaży rynków Europy Północnej oraz dyrektora generalnego w Polsce.

Anna Burakowska ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i obszarze zarządzania flotą. Swój staż zawodowy zdobywała w firmach takich jak Avis, Arval i Business Lease, gdzie sprawowała wiele funkcji związanych z obsługą klienta, zakupami, sprzedażą i marketingiem. Przed dołączeniem do zespołu Continental, Burakowska przez blisko 5 lat związana była z Toyota Central Europe, gdzie wdrażała usługi mobilne pod marką Kinto w Polsce i Europie Centralnej.

Cieszę się, że na mojej zawodowej drodze pojawiło się nowe wyzwanie. Choć branża automotive jest mi bliska, pierwszy raz będę miała okazję pracować w sektorze oponiarskim, stanowiącym jeden z podstawowych elementów niezbędnych do funkcjonowania motoryzacji. Continental zajmuje wysoką pozycję na polskim rynku i wraz z całym zespołem będę podejmować działania mające na celu dalszy rozwój produktów i usług firmy” – mówi Anna Burakowska.

Nowa dyrektor generalna będzie kierować strukturami firmy w Polsce oraz zarządzać rynkami eksportowymi.

(TSz) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *