99rent i Panek w PZWLP

Do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów przystąpiły w sierpniu dwie wiodące na polskim rynku firmy z sektora rent a car – 99rent oraz Panek.

PZWLP utworzył w maju tego roku odrębną strukturę organizacyjną – Grupę Firm Rent a Car. Znalazły się w niej polskie oddziały Avis, Budget, Hertz i Sixt, jak i polska sieciowa wypożyczalnie aut Express. Teraz do tego grona dołączyły przedsiębiorstwa 99rent oraz Panek.

Panek to ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych, istniejąca od 2000r. Firma jest obecnie jedną z największych polskich wypożyczalni samochodów. Oferuje swoje usługi w 28 polskich miastach oraz 12 portach lotniczych w kraju. Łącznie dysponuje 40 punktami wynajmu aut.

99rent istnieje od 2008r. i oferuje wynajem krótko-  oraz średnioterminowy aut osobowych i dostawczych na terenie całego kraju, specjalizując się w obsłudze wynajmów korporacyjnych. Firma posiada aktualnie punkty wynajmu zlokalizowane w centrach 12 największych polskich miast. Już wkrótce, bo we wrześniu, liczba placówek 99rent powiększy się do 16 punktów.