Program szkolenia

Zapisz się już dziś

Szkolenia Biznesowe Akademii Menadżera Floty są prowadzone przez wysokiej klasy, doświadczonych specjalistów. Prezentujemy sylwetki prelegentów oraz program najbliższego wydarzenia, które odbędzie się .

Program Szkoleń Biznesowych Akademii Menadżera Floty, które odbędą się w dwóch osobnych turach, w dniach 21-22 czerwca 2017 r. w Szczecinie.

Godzina Prelegent Temat prelekcji
8:00 – 8:30 Rejestracja uczestników
8:30 – 9:45 Łukasz Jania,
Prezes Zarządu Fleet Partners

 

Działania jakie należy wprowadzić w celu redukcji kosztów samochodów służbowych
9:30 – 9:45 Przerwa kawowa
10:00 – 11:15 Paweł Murszewski,
Koordynator Szkoleń Produktowych marki Volkswagen
Optymalizacja kosztów użytkowania samochodów w małych i średnich firmach, na przykładzie programu Volkswagen Business Care
11:15 – 12:15

Jazdy testowe dla zainteresowanych uczestników

Indywidualne konsultacje z uczestnikami szkolenia w sali konferencyjnej

12:15 – 12:45 Lunch
12:45 – 14:00 Maciej Zwiewka,
Brand Manager Volkswagen Leasing GmBH
Wykorzystanie produktów finansowych oraz CFM do właściwego zarządzania samochodami służbowymi
14:00 – 14:15 Przerwa kawowa
14:15 – 15:30 Michał Antoszkiewicz,
Country Manager, Vianor
Obsługa floty w zakresie ogumienia – zagrożenia, ryzyka, optymalizacja

 

Prelegenci

Łukasz Jania, Prezes Zarządu Fleet Partners
Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Od 2006 roku stworzył i zarządzał flotą samochodową w firmie LG. Przez kilka lat zarządzał międzynarodową flotą samochodową w grupie Kofola w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja. Był odpowiedzialny za rozwój strategii flotowej na tych trzech rynkach. Od 2012 r Prezes Zarządu w firmie Fleet Partners.

Maciej Zwiewka, Fleet Brand Manager Volkswagen Leasing GmBH
Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, z branżą motoryzacyjną związany od 2004 roku, doświadczenie budował pracując min. w sprzedaży samochodów Audi, zarządzał regionem sprzedaży usług finansowych w DnB Nord Leasing oraz Volkswagen Bank Polska S.A., gdzie od 2009 roku odpowiadał także za rozwój programu finansowania samochodów używanych i stworzenie leasingu pracowniczego dla spółek Grupy VW w Polsce. Od 2012 roku jako Brand Manager odpowiada za rozwój produktów finansowych dedykowanych dla Klientów flotowych w Volkswagen Leasing a także za współpracę z Importerem w tym obszarze. Współtworzył strategie sprzedaży oparte na produktach leasingowych z rynkową wartością rezydualną w markach takich jak Audi, Volkswagen Samochody Osobowe i SKODA. Od 2016 roku rozwija kompetencje trenerskie szkoląc sprzedawców flotowych wszystkich marek Grupy VW w Polsce. Posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami rozproszonymi i zespołami projektowymi, brał udział w wielu strategicznych projektach Volkswagen Leasing w Polsce. Uczestnicy szkoleń cenią go za energię, przekazywaną pasję i szeroką znajomość rynku leasingowego i motoryzacyjnego w Polsce.

Paweł Murszewski, Koordynator Szkoleń Produktowych

Związany z branżą motoryzacyjną od ponad 10 lat. W ramach swojej pracy zawodowej pracował jako product manager, a także związany był z działem szkoleń oraz działem PR w marce Volkswagen. Obecnie od dwóch lat odpowiedzialny jest za przygotowywanie programów oraz realizację szkoleń produktowych oraz certyfikacyjnych dla pracowników sieci dealerskiej marek koncernu Volkswagen AG.

Michał Antoszkiewicz, Country Manager, Vianor

Absolwent Politechniki Warszawskiej. W branży od ponad 10 lat. Zawodowo związany z dwoma wiodącymi producentami opon, odpowiedzialny za rozwój projektu franczyzowych serwisów zrzeszonych oraz za współpracę z klientami flotowymi. Prywatnie pasjonat motoryzacji, muzyki i świadomy motocyklista.

Zapisz się już dziś

Program szkolenia
Lokalizacja