Czy w Twoim przedsiębiorstwie użytkuje się pojazdy służbowe?

Jeżeli tak, powinno zależeć Ci na rozwoju kompetencji i poznaniu najlepszych praktyk w zarządzaniu firmową flotą pojazdów, pozwalających na optymalizację i ograniczenie kosztów jej funkcjonowania. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zapisz się na jedno z biznesowych szkoleń w twoim regionie, prowadzonych przez najlepszych specjalistów branżowych!

Akademia Menadżera Floty to projekt edukacyjny adresowany do firm z sektora MŚP, posiadających floty samochodowe, liczące kilka-kilkadziesiąt pojazdów. Naszym celem jest rozwój kompetencji i zapewnienie Uczestnikom szkoleń pełnej i wiarygodnej informacji na temat usług i rozwiązań związanych z rozwojem i utrzymaniem firmowej floty samochodowej, a także integracja branży i wymiana doświadczeń pomiędzy dostawcami rozwiązań i Uczestnikami szkoleń.

Jak wyglądały nasze szkolenia w pierwszej edycji projektu? Sprawdź poniższą relację wideo!

Uczestnikom szkoleń gwarantujemy:

prowadzenie prelekcji przez uznanych krajowych ekspertów branżowych

tematykę prelekcji dopasowaną do potrzeb firm z sektora MŚP

możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami w trakcie i po zakończeniu szkolenia

przekazanie materiałów szkoleniowych od prelegentów

uzyskanie certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę z podpisem każdego prelegenta

pełny catering oraz upominki i gadżety od Partnerów szkolenia

W trakcie szkolenia odbędzie się losowanie vouchera o wartości 5000 zł netto na doradztwo w zakresie optymalizacji floty samochodowej, ufundowanego przez partnera merytorycznego firmę Fleet Partners

W trakcie szkolenia każdy Uczestnik będzie miał możliwość odbycia jazd testowych najnowszą gamą modelową pojazdów marki Volkswagen!

Każdy Uczestnik szkolenia otrzyma w prezencie roczną prenumeratę e-wydania miesięcznika Menadżer Floty, o wartości 228 zł brutto!

W trakcie szkolenia odbędzie się losowanie vouchera o wartości 5000 zł netto na doradztwo w zakresie optymalizacji floty samochodowej, ufundowanego przez partnera merytorycznego firmę Fleet Partners

W trakcie szkolenia każdy Uczestnik będzie miał możliwość odbycia jazd testowych najnowszą gamą modelową pojazdów marki Volkswagen!

Każdy Uczestnik szkolenia otrzyma w prezencie roczną prenumeratę e-wydania miesięcznika Menadżer Floty, o wartości 228 zł brutto!

Program szkolenia

Godzina Prelegent Temat prelekcji
8:00 – 8:30 Rejestracja Uczestników
8:30 – 9:30 Zachariasz Brusiło
Sales Manager w NaviExpert
W poszukiwaniu ideału, czyli: czego pragną flotowcy. 5 mitów, z którymi się zderzyliśmy po wejściu na rynek B2B.
9:30 – 9:45 Przerwa kawowa
9:45 – 10:45 Paweł Murszewski
Trener Produktowy marki Volkswagen
Twoje Centrum Oszczędności – dobór pojazdów w firmach na przykładzie programu Volkswagen Business Care
10:45 – 12:00 Jazdy testowe dla zainteresowanych Uczestników
Indywidualne konsultacje z Uczestnikami szkolenia w sali konferencyjnej
12:00 – 12:30 Lunch
12:30 – 13:30 Maciej Zwiewka
Fleet Brand Manager
Volkswagen Leasing GmBH
Korzyści z posiadania polityki flotowej w firmie
13:30 – 13:45 Przerwa kawowa
13:45 – 14:45 Łukasz Jania
Prezes Zarządu
Fleet Partners
Działania jakie należy wprowadzić w celu redukcji kosztów samochodów służbowych
14:45 – 15:00 Przerwa kawowa
15:00 – 15:45 Rafał Jemielita
Gospodarz programów TVN Turbo
Redaktor naczelny autostuff.pl
Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych
15:45 Zakończenie szkolenia i wręczenie certyfikatów

Prelegenci

Zachariasz Brusiło

Sales Manager w NaviExpert

Temat prelekcji: W poszukiwaniu ideału, czyli: czego pragną flotowcy. 5 mitów, z którymi się zderzyliśmy po wejściu na rynek B2B.

W firmie NaviExpert odpowiada  za rozwój sprzedaży usługi NaviExpert Telematics, dedykowanej flotom samochodowym.

Wcześniej pracował m.in. w Telekomunikacji Polskiej,  w Creative Labs gdzie zajmował się rozwojem biznesu  i marketingiem, a także jako Dyrektor Sprzedaży w Oxycom SA. W ostatnich latach jako Business Development Manager prowadził największe projekty sprzedażowe do biznesu w iSpot Apple Premium Reseller/Apple Polska. Prywatnie pasjonat nurkowania i azjatyckich podróży.

Paweł Murszewski

Trener Produktowy marki Volkswagen

Temat prelekcji: Twoje Centrum Oszczędności – dobór pojazdów w firmach na przykładzie programu Volkswagen Business Care

Związany z branżą motoryzacyjną od ponad 10 lat. W ramach swojej pracy zawodowej pracował jako product manager, a także związany był z działem szkoleń oraz działem PR w marce Volkswagen. Obecnie od dwóch lat odpowiedzialny jest za przygotowywanie programów oraz realizację szkoleń produktowych oraz certyfikacyjnych dla pracowników sieci dealerskiej marek koncernu Volkswagen AG.

Maciej Zwiewka

Fleet Brand Manager Volkswagen Leasing GmBH

Temat prelekcji: Korzyści z posiadania polityki flotowej w firmie

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, z branżą motoryzacyjną związany od 2004 roku, doświadczenie budował pracując min. w sprzedaży samochodów Audi, zarządzał regionem sprzedaży usług finansowych w DnB Nord Leasing oraz Volkswagen Bank Polska S.A., gdzie od 2009 roku odpowiadał także za rozwój programu finansowania samochodów używanych i stworzenie leasingu pracowniczego dla spółek Grupy VW w Polsce. Od 2012 roku jako Brand Manager odpowiada za rozwój produktów finansowych dedykowanych dla Klientów flotowych w Volkswagen Leasing a także za współpracę z Importerem w tym obszarze. Współtworzył strategie sprzedaży oparte na produktach leasingowych z rynkową wartością rezydualną w markach takich jak Audi, Volkswagen Samochody Osobowe i SKODA. Od 2016 roku rozwija kompetencje trenerskie szkoląc sprzedawców flotowych wszystkich marek Grupy VW w Polsce. Posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami rozproszonymi i zespołami projektowymi, brał udział w wielu strategicznych projektach Volkswagen Leasing w Polsce. Uczestnicy szkoleń cenią go za energię, przekazywaną pasję i szeroką znajomość rynku leasingowego i motoryzacyjnego w Polsce.

Łukasz Jania

Prezes Zarządu Fleet Partners

Temat prelekcji: Działania jakie należy wprowadzić w celu redukcji kosztów samochodów służbowych

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Od 2006 roku stworzył i zarządzał flotą samochodową w firmie LG. Przez kilka lat zarządzał międzynarodową flotą samochodową w grupie Kofola w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja. Był odpowiedzialny za rozwój strategii flotowej na tych trzech rynkach. Od 2012 r Prezes Zarządu w firmie Fleet Partners, której celem jest tworzenie nowych rozwiązań flotowych przy zapewnieniu pełnej mobilności. Fleet Partners jest jednym z partnerów fleetcompetence Group, wspierającej firmy w rozwoju i implementacji strategii związanych z międzynarodowym zarządzaniem flotami, działającej w Europie i Ameryce Północnej.

Rafał Jemielita

Gospodarz programów TVN Turbo Redaktor naczelny autostuff.pl

Temat prelekcji: Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych.

W jego przypadku życiowa pasja i zawodowa specjalność to jedno i to samo: motoryzacja. Od 15 lat pisze o tym, co kocha najbardziej: o samochodach. Redaktor motoryzacyjny „Playboya”, a w TVN Turbo jest współprowadzącym Automaniaka. Redaktor naczelny portalu Autostuff.pl.

Partner główny

Partnerzy

Kontakt do organizatora szkolenia

Patrycja Tomiałowicz
tel. +48 508 106 678

Lokalizacja

Regatta Hotel Restauracja Spa
Chojnicka 49
60-480 Poznań