Akademia Menadżera Floty - Motoryzacja jest kobietą.
Za nami kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia jakim jest „Women’s Fleet. Kobiety w motoryzacji”.
Impreza w całości poświęcona kobietom w branży motoryzacyjnej. To spotkanie liderek tej branży, menadżerek różnego szczebla. Spotkanie, podczas którego kobiety mogą wymienić się doświadczeniami , poszerzyć wiedzę, nie tylko z zakresu automotive, ale również z rozwoju osobistego i biznesowego, zarządzania i kompetencji miękkich.

Organizator

Program

*może ulec zmianie

I DZIEŃ
9:00 – 10:00 Rejestracja Gości
10:00 – 10:45 Women's Fleet BEEHIVE – wykład inauguracyjny
Prezentacja
Agata Stachaszewska / Alphabet Polska
Justyna Grudzińska / Cichy Zasada
10:45 – 11:30 Sztuka tworzenia samochodu Joanna Idczak i Joanna Podkowa
11:30 – 12:15 Elektromobilność kobiecym okiem Katarzyna Sobótka
12:15 – 12:45 Bezpieczna flota z perspektywy kobiet – case study Cartrack Polska
12:45 – 13:45 Maski kobiet w bizesie Tatiana Galińska
13:45 – 16:15 Lunch, zakwaterowanie, jazdy testowe
16:15 – 18:45 Warsztaty (2 grupy na zmianę):
Women's Fleet BEEHIVE – warsztaty sensoryczne
Drzwi do stylu – Dorota Wróblewska

Alphabet Polska
Cichy Zasada
18:45 – 21:00 Czas wolny (od 19 do 20 możliwość degustacji wina z sommelierem)
Od 21:00 Kolacja
II DZIEŃ
10:00 – 11:30 Kobiety w labiryncie bizesu – mastermind Maria Magdalena Gulewicz
11:30 – 12:30 Nie bój się zmian – jak odnieść korzyści przy zmianie strategii Karolina Pilarczyk
12:30 – 13:30 Kobiety w transporcie – debata Truck & Trailer
13:30 – 14:00 Włącz pokolenie Z! Dominika Maciołek
Po godzinie 14:00 Losowanie i rozdanie nagród

Wydarzenie poprowadzą

Piotr Wielgus
Gospodarz
Redaktor Naczelny "Menadżera Floty". Dziennikarz, bloger. Entuzjasta elektromobilności i wielki fan hot hatchy. Lubi spotkania z ludźmi, od których może się czegoś nauczyć. Ojciec trójki dzieci i oddany socio FC Barcelony.
Mariusz Korpoliński
Prowadzący
Zarobiony po uszy konferansjer. Wciąż gotowy do działania na nowych frontach! Dziennikarz, aktor, prezenter telewizyjny, wykładowca, radny, spiker, lektor, trener.
Dagmara Kowalska
Prowadząca
181 cm wzrostu, tyle samo uśmiechu i pozytywnej energii składa się na radiowca z silnym uzależnieniem od fal eteru. Niepoprawna optymistka, nigdy się nie poddaje, gości opornych na media rozbraja cierpliwością. Pasjonatka motoryzacji, prezenterka, blogerka, influencerka.

Prelegentki

Anna Bowsza
Z wykształcena dziennikarz i specjalista od PR, z zamiłowania organizator eventów większych i tych mniejszych oraz sesji wizerunkowych.
Odważnie podejmująca się każdego wyzwania. Otwarta na nowych ludzi, z licznymi kontaktami zawodowymi i towarzyskimi z gwiazdami oraz osobami świata sztuki i biznesu.
Tatiana Galińska
Mentor, coach, trener.
Szkoli biznes z emocji. Przekonuje nas, że bycie Mądrym Szefem to proces zdobywania kolejnych kompetencji. Prowadzi podcast "Menedżer z sercem" Autorka książki "#BezKijawTyłku". Mistrzyni Linkedin by Forbes Woman Polska.
Justyna Grudzińska
Marketingowiec z krwi i kości, pasjonatka motoryzacji i tańca.
Z branżą motoryzacyjną jestem związana całą karierę – od lat prowadzę działania marketingowe, głównie dla samochodów nowych. Obecnie jako dyrektor marketingu grupy, planuję i wdrażam strategię komunikacji dla wszystkich linii biznesowych i marek z portfela Grupy Cichy-Zasada. Moja satysfakcja zawodowa opiera się na byciu zawsze blisko biznesu i rozumieniu jego potrzeb. Zawsze wymyślę sposób na sprzedaż! A po pracy chętnie pójdę na siłownię lub zajęcia z tańca.
Maria Magdalena Gulewicz
Łączy przeszło 20 letnie doświadczenie biznesowe FORTUNE100 z wiedzą akademicką.
Posiada MBA oraz doktorat z zarządzania. Jest uznawana za swoją wiedzę oraz wpływ, wspierając liderki biznesu na całym świecie we wzmacnianiu ich zdolności przywódczych.
Joanna Idczak
Kierowniczka kategorii zakupów bezpośrednich w ElectroMobility Poland.
W branży motoryzacyjnej pracuje już od ponad 10 lat. Swoją pracę zawodową rozpoczęła od razu po studiach, początkowo wspierając dział jakości i rozwoju dostawców w firmie Die Tech. Od kilku lat jest związana z zakupami wysokonapięciowych systemów bateryjnych. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych firmach, takich jak Rimac Automobili, Huber+Suhner czy Huf Group. Uwielbia negocjacje połączone z aspektami technicznymi, a jednym z jej ulubionych tematów są systemy bateryjne oraz galwanika tworzyw sztucznych. W ElectroMobility Poland odpowiada za procesy zakupowe systemów bateryjnych.
Dominika Maciołek
VP of HR w Green Cell
Ekspertka z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarze HR dla branż takich, jak elektromobilność, biotechnologia, gry mobilne, produkcja opakowań. Autorka dwóch książek o różnicach pokoleniowych: “Niepokorne pokolenie milenium” oraz "Lider po raz pierwszy". Zorientowana na cele, ale wierzy, że to ludzie są największą wartością dla firmy.
Magdalena Truskawa Marcinek
Odkrywa swoją kobiecą moc poprzez codzienne rytuały.
Przedstawia praktyczne nawyki, które pozwalają harmonijni zintegrować życie zawodowe i osobiste. Kieruje uwagę na rozwijanie mocy kobiecości poprzez balansowanie między pracą a życiem prywatnym, podkreślając, że w harmonii i świadomych wyborach tkwi klucz do pełni szczęścia i spełnienia.
Karolina „CK” Pilarczyk
Mistrzyni Polski w klasie kobiet w Driftigowych Mistrzostwach Polski 2023, v-ce mistrz w klasie Masters serii Drift Open 2023, Podwójna Mistrzyni Europy w zawodach Drift Kings.
Jedna z najbardziej znanych na świecie zawodniczek motorsportu. Pierwsza kobieta w Polsce, która zdobyła profesjonalną licencję driftingową. Obecnie posiada licencje Formula Drift, Drift Kings, King of Asia, PZM Drift, wyścigową B,C. Wielokrotnie brała udział w wyścigach samochodowych, KJS-ach, wyścigach na 1/4 mili, zawodach off-roadowych etc. Niekwestionowany, medialny autorytet z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wraz z Mariuszem Dziurleja, prowadzi dla PolsatGO programy motoryzacyjne „Mistrzowie motosportu” oraz „Drift My Ride”. Jest gwiazdą największego show motoryzacyjnego produkowanego w USA dla Netflix- HYPERDRIVE.
Joanna Podkowa
Kierowniczka kategorii zakupów bezpośrednich w ElectroMobility Poland, w której pracuje od ponad 2 lat.
Zaczynała od pracy w strukturach globalnego łańcucha dostaw w fabryce Opla w Gliwicach przy wprowadzaniu nowych opcji produktu i zmian inżynieryjnych do seryjnej produkcji. Następnie jako Supplier Quality Project Leader koordynowała gotowość dostawców przy projektach takich jak facelift samochodu Opel Insignia I generacji czy uruchomienie seryjnej produkcji Opla Insignii II generacji. Swoje doświadczenia z pracy dla międzynarodowych koncernów motoryzacyjnych wykorzystuje w Izerze. Od ponad 2 lat pracuje w ElectroMobility Poland w obszarze Zakupów. Odpowiada za zakup zewnętrznych części nadwozia Izery.
Katarzyna Sobótka
Ekspertka e-mobility.
Menadżerka w największych koncernach. TOP25 Women on LinkedIn by Forbes Women Polska. Laureatka Energy of Women Prize Laureate by Microsoft & DISE. O elektromobilności opowiada z pasją i olbrzymią wiedzą.
Agata Stachaszewska
Chief Marketing and Innovation Officer, Alphabet Polska i BMW Financial Services Polska.
Agata Stachaszewska związana była z tworzeniem polskich struktur Alphabet w 2011 r., a przez ostatnich 8 lat rozwijała swoją karierę w Alphabet International oraz w Alphabet UK na strategicznych stanowiskach związanych z rozwojem biznesu i marketingiem. Następnie pracowała w BMW Financial Services w Monachium przy projekcie wdrażającym nowy model sprzedaży agencyjnej w Grupie BMW. Od lipca 2023 r. powróciła do Polski, aby objąć nowoutworzone stanowisko Chief Marketing and Innovation Officer w Alphabet Polska oraz BMW Financial Services Polska.
Dorota Wróblewska
Jest producentką pokazów mody i wydarzeń artystycznych a także właścicielką marki FORGET-ME-NOT PECUNIA.
Nasz gość jest też laureatką statuetki Doskonałość Mody Twojego Stylu za największe wydarzenie mody WARSAW FASHION STREET. Dorota Wróblewska jest autorką książek: FASHION PEOPLE POLAND, FASHION PEOPLE COLOURS, TOREBKI VINTAGE, DRZWI DO STYLU oraz producentką programów telewizyjnych związanych z modą, takich jak: Moda za 500- POLSAT CAFE Modna Moda- TV4, Metamorfozy- POLSAT CAFE, Supermodels- TVP 2, Ciekawe Świata- POLSAT CAFE, DRZWI DO STYLU- Onet.pl.

Organizator

Organizator

Partner główny

https://www.alphabet.com

Motoryzacyjny
Partner główny

https://cichy-zasada.pl/
https://www.cartrack.pl/
https://www.toyota.bonkowscy.pl/
https://izera.pl/
https://www.fiat.pl/
https://www.flotspot.com/
https://www.ford.pl/
https://www.hyundai.com
https://www.kia.com/pl/
https://www.mbmotors.mercedes-benz.pl/passengercars/startpage.html
https://www.mitsubishi.pl/
https://mmcarsrental.pl/
https://www.nissan.pl/
https://polenergia-emobility.pl/?utm_source=womensfleet&utm_medium=bannerwebpartner&utm_id=event
https://www.prometeon.com/PL/pl_PL
https://www.renault.pl/
https://www.shell.pl/
https://makurat.ssangyong-auto.pl/
https://www.volvocars.com/pl/
https://moto.pl
https://radio357.pl/
https://etruckandtrailer.com/
https://alohabeautylogicclinic.booksy.com
https://evplus.com.pl/
https://fleetcompetence.com/en/home/
https://www.info-ekspert.pl/
https://www.krotoski-adwokaci.pl/
https://greencell.global/pl/
https://mhcmobility.pl/
https://pspa.com.pl/
https://www.pzpo.org.pl/
https://www.samar.pl/
https://skfs.pl/
https://www.szkola-auto.pl/szkolenia/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAoKeuBhCoARIsAB4WxtfycKUZtfu0kZNRm3YNyrn9_tmUX-c20LA89tKuAV7wJC2Xxqddky8aAqD_EALw_wcB
https://www.xxlkw-parking.de/pl/

Lokalizacja