Jak informuje Grupa Wróbel, nowy, bardzo duży salon Mercedesa budowany we Wrocławiu może zostać ukończony przed terminem.
Na chwilę obecną prace wyprzedzają założony grafik o dwa tygodnie. Jak zapowiada Michał Łuczek, prezes Grupy Wróbel, budowa może zostać zakończona szybciej niż pierwotnie było to zakładane.
– Zima w tym roku była dla nas bardzo łaskawa, przez co właściwie ani na chwilę pracownicy nie musieli schodzić z placu budowy. Myślę, że jeśli nic nie zaskoczy nas po drodze, to na spokojnie uda nam się sfinalizować projekt w okolicach października – dodaje Michał Łuczek.
Budynek, który powstaje przy ul. Granicznej we Wrocławiu ma być największym salonem Mercedesa w Europie. Obiekt zaprojektowano na 9500 m2 powierzchni użytkowej. Znajdą się w nim salon samochodów osobowych i dostawczych, punkt sprzedaży pojazdów używanych, serwis samochodowy oraz zaplecze biurowe centrali firmy.
